Jdi na obsah Jdi na menu
 


KLUCI - to vážně ne....

Občas si říkám, že u nás prostě nenarazím na ideálního kluka.

 

"Ale Roxy, co pro tebe pak znamená pojem "ideální kluk?""

 

Moje představa není nijak náročná, jde mi o to, aby byl kluk jaksi taksi chytrý, tedy - aby to nebyl úplný vymaštěnec. Kromě toho by mohl být hezký. Nevadí mi, když nebude nějak namakaný. Takové kluky nemám ráda proto, že si myslí, že zvládnou víc a pak se z toho stane závislost na cvičení a oni si myslí, že se to holkám líbí.

 

V naší škole - nebudu uveřejňovat pravá jména - není moc kluků, ke kterým bych mohla chovat jakýkoliv vztah. Naši kluci by se dali rozčlenit do kategorií.

 

  1. Pěkní dementi

  2. Škaredí dementi

  3. Stydliví dementi

  4. Dementní dementi

Jeden jediný kluk, který se mi kdy líbil, je taky dement. Konkrétně ten pěkný. Co jste čekali? Bohužel u nás to takhle vypadá.

 

1, Příkladem pěkného dementa je například takový Petr. (připomínám, že neuvádím pravá jména) Je sice vážně pěkný a taky je chytrý, ale všechno kazí tím, že je dětintský. A hodně. Znáte někoho, kdo si na druhém stupni hraje na to, že je faraon, který vlastní obrovské impérium? Kruci, ne, je prostě vážně dement. Kromě dětintskosti je i speciálně zaobraný tím, jak nenávidí holky. Vytváří si primitivní snovy, podle kterých se pozná holka a já ho pak docela trolím, protože jsem si nedávno ostříhala vlasy na kluka :D

 

-Nemám dlouhé vlasy

-Nelíčím se

-Nenosím šperky

-Nenávidím růžovou

 

Nechci nic říkat, Petře, ale dle tvých osnov jsem kluk!

 

2+3. Škaredý dement - za toho by se dala považovat polovina třídy. Konkrétně a zároveň za toho stydlivého bych mohla uvést Filipa. Tichý, nemluvný, bohužel také v impériu Petra, tím pádem je to automatické. Není takový dement, ale tím, že se nechá vtáhnout mezi dementy...ach, Filipe....

 

4. Co mám dělat? Dementů je všude spousta. Chytrý může být, ale přesto je to dement. Dělá dementoviny, je drzý a s tím, že se šprtá do školy, s tím nemá opravdu nic dobrého co společného. Tomáš je pěkný, jen si o sobě moc myslí, a taky je to dement. Právě jsem ho popsala, když jsem mluvila o chytrých dementech. Ano, je to moc zmatené. O Tomášovi si bohužel to, že je super, myslí i ostatní a nejhůř jsou na tom učitelé. "Jak tobě by se líbilo na gymplu!" "Ty jsi se neučil? Jak jsi to dokázal? Ty jsi tak chytrý!" Přitom chytřejších je ve třídě mnoho. Ach jo...

 

A když vezmu tohle všechno v potaz, napadá mě jediný kluk z naší třídy. Tím je Adam. Je chytrý, je pěkný, je milý, mluví sice tiše, ale nejspíš jen při vyučování. Však s ním taky o přestávkách nemluvím. Rozumí počítačům, chápu, každý umí něco. Jen se mi nelíbí, že je takový hráč PC her a je tolik na Facebooku, že si o něm všichni myslí, že je nejlepší na počítače, že všechno umí a jakmile má učitel problém s přístrojem, všichni volají Adama. Přitom se vsadím, že nainstalovat torrent, spojit svůj počítač s jiným a stahovat soubory rychleji přes systém toho, že ze svého počítače nechá soubory odcházet, takže se stahování zrychlí, rozhodně neumí.

 

Tak, to bylo mé zhodnocení kluků u nás, jen chci podotknout, že Adam by mi zas až tolik nevadil. :) ne, vážně, naši kluci nestojí za nic. Doufám, že co nejdřív půjdu na střední jinam, možná tam narazím na osudovou lásku :D

 

Ne, to byla sranda :))

Roxy se loučí!

Nashle!

Jo a nezapomeňte na kávu!!! :D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Meh... Totálně výstižný Roxx

☾ Marceline The Friend ✮,12. 8. 2015 16:52

Tak ale tohle se povedlo xD Hele málem jsme zdechla smíchy!
Hlavně to dělení podle dementnosti xD
Jo a nevěš hlavu na střední se někdo určitě najde ^^

Re: Meh... Totálně výstižný Roxx

Roxx :P,14. 8. 2015 10:05

^^ XD Ohayoo Marcy-chan seš tady zatím první, nevím, pro koho to píšu XD